Studenci i pracownicy SGH, a także ich rodziny, zyskują możliwość korzystania ze wszystkich świadczeń udzielanych w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, czyli w ramach powszechnego ubezpieczenia bez dodatkowych opłat – w tym skierowania na badania diagnostyczne zgodnie z zakresem POZ, skierowania do lekarza specjalisty, skierowania do hospitalizacji.
Świadczenia podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) udzielane są na terenie Polikliniki CSK MSWiA przy ul. Sandomierskiej 5/7 w Warszawie (nieopodal budynku M, pomiędzy ul. Narbutta, a ul. Melsztyńską), pn.–pt. w. godz. 7.00–19.00.
Pakiet medyczny
Zgodnie z umową między SGH a CSK MSWiA, pacjent zapisany do lekarza POZ przy ul. Sandomierskiej podlega kompleksowej opiece w systemie szpitala i zyskuje dostęp do pełnego pakietu usług medycznych.
Poliklinika posiada pracownie diagnostyczne: EKG, RTG i USG, gabinet zabiegowy z punktem szczepień oraz punkt pobrań z zakresu badań analityki lekarskiej. Punkt pobrań jest czynny od pon.–pt. w godz. 7.15–9.00.
Lekarz pierwszego kontaktu
Lekarz pierwszego kontaktu przyjmuje pacjentów w gabinecie przy ul. Sandomierskiej 5/7.
Druki deklaracji wyboru lekarza pierwszego kontaktu, które można wykorzystać do wyboru lekarza POZ w Poliklinice CSK MSWiA przy ul. Sandomierskiej 5/7 dostępne są:
- w rejestracji Polikliniki na parterze
- na stronie CSK MSWiA w zakładce dla pacjenta / dokumenty/ pliki do pobrania
- w Internetowym Koncie Pacjenta (IKP)
Internetowe Konto Pacjenta (IKP)
Rejestracja
Rejestracja do lekarza odbywa się za pośrednictwem dedykowanych SGH numerów telefonu: 47 721 18 83, 47 722 20 68, 47 722 20 69 czynnego pn.–pt. w godz. 7.30–19.00. Oprócz rejestracji telefonicznej można rejestrować się także osobiście pn.–pt. od godz. 7.00–19.00 lub mailowo: rejestracja.sandomierska@cskmswia.pl.
Przy rejestracji należy mieć ze sobą:
- dokument tożsamości (dowód. os., paszport, Kartę Polaka)
- dokument ubezpieczenia w przypadku kiedy system e-Wuś nie potwierdzi prawa do świadczeń (e-Wuś Elektroniczna Weryfikacja Uprawnień Świadczeniobiorców-to system umożliwiający natychmiastowe potwierdzenie prawa pacjenta do świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych na podstawie nr pesel).
- pacjenci nie posiadający nr pesel obowiązkowo powinni posiadać przy sobie dokument ubezpieczenia przy każdej wizycie (np. indywidualna umowa z NFZ + aktualny dowód wpłaty ZUS lub RMUA z uczelni, zakładu pracy).
Świadczenia specjalistyczne:
Świadczenia specjalistyczne realizowane są w przyklinicznych poradniach CSK MSWiA.
Świadczenia z zakresu specjalistycznej opieki medycznej udzielane są we wszystkich punktach należących do CSK MSWiA:
Poradnia Specjalistyczna „Frascati”
Poliklinika w Siedlcach ul. Starowiejska 66
Poliklinika w Radomiu ul. Orląt Lwowskich 5
Poliklinika w Ciechanowie ul. Mickiewicza 8
Dział Socjalny
bud. G, pok. 61B
al. Niepodległości 162
tel.: 22 564 96 35
e-mail: ds@sgh.waw.pl