Studia Podyplomowe Zarządzanie Rozwojem Pracowników i Controlling Personalny

Studia Podyplomowe Zarządzanie Rozwojem Pracowników i Controlling Personalny są skierowane do kadry menedżerskiej zajmującej się problematyka zarządzania ludźmi i rozwojem pracowników.

Atuty kierunku
Mówienie i pisanie ikona

Renomowana kadra – sprawdzeni, najlepsi wykładowcy w każdej dziedzinie

Dużo osób ikona

Merytoryczny program – połączenie wiedzy teoretycznej z praktycznym podejściem

Mózg ikona

Kompleksowa wiedza – książki związane z przedmiotem zajęć dydaktycznych

Dlaczego warto?

  • Zajęcia będą miały w przeważającej części charakter warsztatowy ze szczególnym naciskiem na praktyczne opanowanie przekazywanej wiedzy,
  • Słuchacze w małych grupach będą prowadzili prace analityczne i projektowe,
  • Słuchacze  otrzymają  nowoczesną wiedzę z zakresu zarządzania rozwojem pracowników i controllingu personalnego,
  • Słuchacze nabywają umiejętności w stawianiu i rozwiązywaniu ważnych problemów z zakresu zarządzania pracownikami.

Czy dla mnie?

  • Celem Studiów Podyplomowych Zarządzanie Rozwojem Pracowników i Controlling Personalny jest przygotowanie Słuchaczy do profesjonalnego i aktywnego uczestnictwa w zarządzaniu rozwojem pracowników.
  • Studia umożliwiają konfrontację własnej wiedzy i umiejętności z najlepszymi praktykami z rynku.  
  • Program Studiów uwzględnia zarówno wiedzę ogólno–menedżerską, potrzebną każdemu menedżerowi, jak też umiejętności i wiedzę związaną z procesem personalnym, zarządzaniem zmianami, optymalizacją struktur oraz przeprowadzaniem audytów kompetencyjnych.

Program

  • Strategia firmy z perspektywy HR – 20 godzin, 4 punkty ECTS
  • Mapowanie kompetencji w organizacji – 20 godzin, 4 punkty ECTS
  • Analiza potrzeb rozwojowych – 32 godziny, 5 punktów ECTS
  • Zarządzanie wiedzą i szkoleniami – 24 godziny, 4 punkty ECTS
  • Kultura organizacyjna – 24 godziny, 4 punkty ECTS
  • Controlling personalny – 36 godzin, 5 punktów ECTS
  • Prezentacja danych – 16 godzin, 2 punkty ECTS
  • Negocjacje wewnętrzne –20 godzin, 4 punkty ECTS

Razem: 192 godziny, 32 punkty ECTS

Kierownik studiów

dr hab. Wioletta Mierzejewska, prof. SGH
Instytut Zarządzania, Katedra Zarządzania Strategicznego, Z-ca Dyrektora Instytutu

Absolwentka SGH oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Wykładowca z wieloletnim stażem na studiach podyplomowych i kursach specjalistycznych. Kierownik studiów podyplomowych realizowanych we współpracy z partnerami biznesowymi.

Analityk w projektach biznesowych, w zakresie analiz rynkowych, doradztwa strategicznego oraz optymalizacji strukturalnej. Specjalizuje się w zagadnieniach z obszaru zarządzania strategicznego (analiza strategiczna, budowanie strategii rozwoju i konkurencji) oraz w tematyce przekształceń strukturalnych przedsiębiorstw. Autorka licznych artykułów poświęconych tej problematyce.

Wykładowcy

Piotr Wachowiak zdjęcie
dr hab. Piotr Wachowiak, prof. SGH

Rektor SGH. Dyrektor Instytutu Zarządzania SGH. Profesor nadzwyczajny w Instytucie Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jest sekretarzem Komitatu Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk. Wykładowca na studiach podyplomowych oraz studiach MBA-SGH (w 2015 r. otrzymał nagrodę dla jednego z najlepszych wykładowców).  

Specjalizuje się w problematyce zarządzania zasobami ludzkimi ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania zespołami projektowymi. Jest autorem lub współautorem około 90 publikacji na temat negocjacji, zarządzania ludźmi, pomiaru kapitału intelektualnego, zarządzania wiedzą w przedsiębiorstwie oraz społecznej odpowiedzialności biznesu. Jest redaktorem oraz współautorem jednej z pierwszych na polskim rynku wydawniczym monografii w całości poświęconej kierowaniu zespołem projektowym (P. Wachowiak, B. Grucza, S. Gregorczyk, K. Ogonek, Kierowanie zespołem projektowym, Difin, Warszawa 2004) oraz współredaktorem oraz współautorem monografii poświęconej prezentacjom bardzo przydatnej w pracy kierownika zespołu projektowego (Profesjonalna prezentacja. Teoria i praktyka, red. L. Jabłonowska, P. Wachowiak, S. Winch, Difin, Warszawa 2008). Zajmował stanowiska kierownicze w organizacjach samorządu terytorialnego. Najważniejszym z nich było stanowisko zastępcy dyrektora Zarządu Dzielnicy Żoliborz – członka zarządu. Był również Kanclerzem SGH oraz prodziekanem Kolegium Zarządzania i Finansów SGH i Prorektorem SGH ds. Nauki i Zarządzania. Uczestniczył w realizacji wielu projektów, jako członek zespołu projektowego oraz kierownik. Były to różnego rodzaju projekty realizowane w samorządzie terytorialnym, projekty edukacyjne oraz projekty inwestycyjne. Był również członkiem komitetów sterujących oraz ekspertem w projektach unijnych.
dr Grzegorz Filipowicz

Ekspert ZZL. Prezes HRport oraz Business Partner ForFuture, współpracownik HRtec oraz Fundacji Obserwatorium Zarządzanie. Wykładowca kilku uczelni (w tym: Akademia Leona Koźmińskiego, SGH). Członek ASTD (American Society for Training & Development) oraz ISPI (International Society for Performance Management).

Współzałożyciel Human Resources Development Claster. Certyfikowany konsultant HPI.   
Ewa Opolska  zdjęcie
Ewa Opolska

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierunku Organizacja i Zarządzanie. Stypendystka rządu kanadyjskiego w programie Master of Business Administration dla pracowników naukowych na Universite du Quebec w Montrealu. Stażystka L’Institut d’Etudes Politiques (IEP) de Paris w obszarze strategii komunikacji instytucji z otoczeniem.

Odbyła staż w Londynie (Tack Training International) w zakresie marketingu i negocjacji handlowych oraz warsztaty w zakresie budowania wartości firmowych i wdrażania zmian organizacyjnych w Paryżu (Stratelium). Jest doświadczonym doradcą i trenerem biznesowym, prowadzącym zajęcia w dziedzinie zarządzania dla menedżerów. Tworzy długofalowe projekty rozwojowe dla kadry zarządzającej. Jako konsultant i coach przeprowadza firmy i ludzi przez zmiany strukturalne i organizacyjne. Realizuje cykle szkoleniowe, wspierające różnorodne cele biznesowe. Jej pasją zawodową jest podkreślanie znaczenia sprawnego wykorzystania narzędzi komunikacji w zarządzaniu ludźmi i procesach wdrażających zmiany organizacyjne. Stale współpracuje z EY Academy of Business w zakresie prowadzenia szkoleń dla firm w dziedzinie zarządzania. Współpracuje także ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie, Wydziałem Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie prowadzenia zajęć na menedżerskich studiach podyplomowych. Wybrane działania zawodowe: Opracowanie koncepcji i przeprowadzenie warsztatów w obszarze zarządzania dla kluczowych menedżerów w firmach (zarząd, top management). Stworzenie i realizacja programów Akademii Talentów dla menedżerów i specjalistów z dużym potencjałem. Stworzenie i realizacja programu warsztatów dla kadry kierowniczej w zakresie zarządzania zmianą organizacyjną. Doradztwo organizacyjne i coaching menedżerski w projektach zmian organizacyjnych. Stworzenie i realizacja programów warsztatów, doskonalących komunikację wewnętrzną i współpracę w zespołach. Realizacja projektów budowania wartości firmowych. Przygotowanie i przeprowadzenie assessmentów rekrutacyjnych i rozwojowych.
Dominik Ludwiczyński

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, doktor nauk o zarządzaniu. Założyciel oraz Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia HR Business Partner. Ekspert w obszarze zarządzania efektywnością pracowników oraz organizacji. Strategic HR Business Partner w firmie Emergo.

W Emergo odpowiada za obszar zarządzania związany z zasobami ludzkimi; ocenia i przewiduje potrzeby związane z kadrą pracowniczą, a także opracowuje zintegrowane rozwiązania oraz zapewnia usługi odzwierciedlające cele biznesowe organizacji). Na co dzień łączy pracę naukową i dydaktyczną z praktyką biznesową. Jego pasja to psychosocjologiczne uwarunkowania procesów zarządzania, komunikacji, kierowania ludźmi, zarządzania informacją oraz zarządzania czasem. Trener i konsultant z 13 letnim doświadczeniem, wykładowca uczelni wyższych. Współautor książki „Jak szanować czas, organizując pracę sobie i innym”.
Sylwester Gregorczyk zdjęcie
dr hab. Sylwester Gregorczyk, prof. SGH

Kierownik Katedry Zarządzania Strategicznego w Instytucie Zarządzania (Kolegium Zarządzania i Finansów SGH w Warszawie). Wykładowca (studia pierwszego i drugiego stopnia, podyplomowe oraz MBA). Doświadczony konsultant, członek zespołów eksperckich i autor ekspertyz dla biznesu (m.in. PWPW S.A., PEKAES S.A., Pekao Leasing, Adamed).

Jego zainteresowania naukowe obejmują problematykę zarządzania strategicznego, a w szczególności projektowania strategii, modeli biznesowych oraz wdrażania zmian strategicznych. Autor lub współautor wielu publikacji z zakresu nauk o zarządzaniu. Autor i uczestnik wielu badań naukowych.
dr Albert Tomaszewski

Adiunkt w Katedrze Zarządzania Strategicznego w Instytucie Zarządzania (Kolegium Zarządzania i Finansów SGH). Wykładowca (studia pierwszego i drugiego stopnia oraz podyplomowe) i popularyzator przedsiębiorczości. Badawczo zainteresowany przedsiębiorczością, nowoczesnymi organizacjami i strategiami przedsiębiorstw.&

Autor lub współautor wielu publikacji z zakresu nauk o zarządzaniu. Autor i uczestnik wielu badań naukowych, w tym grantu Narodowego Centrum Nauki. Doświadczony konsultant, członek zespołów eksperckich i autor ekspertyz dla biznesu. 
 Sławomir Winch zdjęcie
dr hab. Sławomir Winch, prof. SGH

Kierownik Zakładu Strategii Personalnych SGH. Jest absolwentem Wydziału Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadził szkolenia z zakresu negocjacji dla ponad stu przedsiębiorstw przemysłowo-handlowo-usługowych. Brał udział przy opracowywaniu ekspertyz – z zakresu zarządzania dla szeregu polskich i zagranicznych firm.

Jest autorem programu negocjacji dla studiów podyplomowych SGH oraz koordynatorem kierunku HR Biznes;Partner realizowanego na studiach II stopnie SGH, przewodniczy Radzie Programowej tego kierunku. Do jego głównych zainteresowań badawczo-naukowych należą: negocjacje, zarządzanie ludźmi, kultura organizacyjna, przywództwo. Jest autorem licznych publikacji, m.in. książki „Negocjacje – jednostka, organizacja, kultura” oraz „Substytuty przywództwa w przedsiębiorstwie”.
dr Dominik Ludwiczyński

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, doktor nauk o zarządzaniu. Założyciel oraz Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia HR Business Partner. Ekspert w obszarze zarządzania efektywnością pracowników oraz organizacji. Strategic HR Business Partner w firmie Emergo.

W Emergo odpowiada za obszar zarządzania związany z zasobami ludzkimi; ocenia i przewiduje potrzeby związane z kadrą pracowniczą, a także opracowuje zintegrowane rozwiązania oraz zapewnia usługi odzwierciedlające cele biznesowe organizacji). Na co dzień łączy pracę naukową i dydaktyczną z praktyką biznesową. Jego pasja to psychosocjologiczne uwarunkowania procesów zarządzania, komunikacji, kierowania ludźmi, zarządzania informacją oraz zarządzania czasem. Trener i konsultant z 13 letnim doświadczeniem, wykładowca uczelni wyższych. Współautor książki „Jak szanować czas, organizując pracę sobie i innym”.
Joanna Tabor-Błażewicz zdjęcie
dr Joanna Tabor-Błażewicz

Adiunkt w Zakładzie Strategii Personalnych w Instytucie Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierownik Podyplomowych Studiów Negocjacje i mediacje w biznesie i stosunkach pracy. Pełniła funkcję dyrektora Centrum Otwartej Edukacji SGH oraz dyrektora w Platformie Mediowej Point Group, kierownika projektu rozwoju kompetencji „Wykładowcy SGH z PO WERem”, dyrektora akademickiego Szkoły Letniej - Summer University Warsaw.

Autorka książek: „Zarządzanie talentami w przedsiębiorstwie: koncepcje, strategie, praktyka” (2013), „Dobrostan pracowników: koncepcje, zadania, wyniki badań” (2021) oraz współredaktorka książki „Wyzwania kierowania ludźmi w systemie hybrydowej organizacji pracy” (2022). Zainteresowania naukowe obejmują obszary: zarządzania kapitałem ludzkim, zarządzania talentami, diagnozy własnego potencjału i tworzenia planów rozwojowych w krótkim i długim okresie, doskonalenia zawodowego pracowników, Work Life Balance, dobrostanu pracowników oraz zarządzania czasem. Prowadzi zajęcia dydaktyczne na studiach magisterskich, podyplomowych i MBA oraz zajęcia dodatkowe dla różnych grup wiekowych wspierając ich w planowaniu swojego rozwoju. Doświadczenia zawodowe zdobywała zajmując się organizacją procesów szkoleniowych i projektów rozwojowych dla pracowników organizacji różnego typu.
dr Aleksander Chrostowski

Wykładowca z wieloletnim stażem na studiach I i II stopnia oraz MBA. Prowadzi zajęcia dydaktyczne z zakresu zarządzania strategicznego, problemów organizacyjnych i technik organizatorskich i decyzyjnych. Od kilkunastu lat jest konsultantem i doradcą strategicznym stosującym metody Action Research.

Autor publikacji dydaktycznych obejmujących zarządzanie strategiczne, doradztwo strategiczne, zarządzanie projektami, action research i strategiczną analizę organizacji.
wykladowca studia podyplomowe
dr Michał Futyra

Doktor nauk o komunikacji społecznej i mediach. Wykładowca akademicki, Trener i doradca biznesowy. Kilkuletni kierownik Instytutu Badań nad Cywilizacjami w Krakowie. Wspiera partnerów lokalnych i globalnych m.in. w usprawnianiu obsługi klientów kulturowo odmiennych, budowaniu relacji, wystąpieniach publicznych i kształtowaniu wizerunku.

Autor książki „Państwa Wyobrażone”, artykułów naukowych oraz programów szkoleniowych i kursów edukacyjnych z zakresu komunikacji międzykulturowej w biznesie, negocjacji i mediacji międzynarodowych, etykiety biznesowej oraz metod krytycznego myślenia.
wykładowca studia podyplomowe
Mariusz Kapusta

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, ekspert, praktyk i pasjonat zarządzania projektami. Twórca metody 12 pytań KISS PM®, dzięki której zarządzanie projektami nie jest trudne. Autor książki „Zarządzanie projektami krok po kroku”, wielu publikacji, kursów, programów szkoleniowych. Prowadzi projekty naukowo-badawcze w zakresie zarządzania, przywództwa i współpracy.

Wykładowca zarządzania projektami według standardu PMBOK® na Politechnice Warszawskiej. Na jego ponad 20 lat doświadczenia składa się m.in. prowadzenie międzynarodowych projektów, szkolenia managerów globalnych korporacji, a także wykorzystanie gier w biznesie. Pasjonuje go upraszczanie zarządzania projektami. Prowadzi kanał na YouTube Zarządzanie Projektami – Mariusz Kapusta, bloga, kanał z podcastami. Angażuje się w projekty charytatywne i pełni rolę mentora dla wolontariuszy. Certyfikowany International Coach ICC (Executive, Business, Project Management Coaching), MBTI Practitioner (oceny typu osobowości), Certyfikat Project Management Professional PMP®, Agile Project Management Practitoner oraz Professional Scrum Master.
wykladowca studia podyplomowe
Przemysław Maślankiewicz

Absolwent Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu. Trener z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w technologiach firmy Microsoft z zakresu programów Business Intelligence do analizy, wizualizacji i automatyzacji danych. Przekształca i automatyzuje dane w Power Query.

Projektuje relacyjne modele danych w Power Pivot oraz tworzy interaktywne dashboardy w Power BI. Pasjonuje się nauką i wykorzystaniem technik komputerowych szczególności w obszarze analizy i prezentacji danych. Posiada wiele kursów i certyfikatów Microsoft potwierdzających wiedzę i znajomość produktów. W trakcje szkoleń, kursów i zajęć skupia się na rozwiązywaniu problemów uczestników oraz na przekazaniu praktycznych umiejętności wykorzystania narzędzi analizy danych.
wykladowca studia podyplomowe
Ewa Migo

Certyfikowana trenerka biznesu, kobieta sprzedaży. Absolwentka Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Entuzjastyczna i pełna pasji, dla której wiedza przekazywana na szkoleniach musi znaleźć odzwierciedlenie w wynikach.

Swoją drogę zawodową zaczynała w branży doradztwa finansowego gdzie budowała, rozwijała i zarządzała zespołami sprzedaży. W latach 2016–2020 pracowała jako Senior Konsultantka i Trenerka sprzedaży w Sandler Training Polska gdzie prowadziła projekty doradczo–szkoleniowe dla zespołów sprzedaży w wielu branżach. W latach 2016–2022 aktywnie związana z BNI (Business Network International) jako prezeska jednej z warszawskich grup oraz jako mentorka i trenerka. Odpowiedzialna za wprowadzenie na rynek polski międzynarodowej firmy szkoleniowej Integrity Solutions Poland. Od 2022 roku trenerka Maxwell Leadership Certified Team. Obecnie prowadzi szkolenia z komunikacji i sprzedaży w oparciu o Style Zachowania Extended DISC oraz jest odpowiedzialna za rozwój pracowników firmy Michael Page jako HR Business Partner and Talent Development gdzie buduje i wdraża programy rozwojowo–szkoleniowe.
wykładowca studia podyplomowe
Katarzyna Paszkiewicz

Managerka HR z wieloletnim doświadczeniem, obecnie na stanowisku HR Manager dla regionu EER i Benelux w 3M, gdzie także pełniła rolę Członkini Zarządu. Przez kilka lat liderka różnorodności, równości i włączania w regionie 3M EMEA, aktywna w wielu międzynarodowych grupach roboczych. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce i za granicą.

Pracowała m.in. na różnych stanowiskach HR w firmie Philips oraz w obszarze badań rynku jako Research Managerka w firmie badawczej Interview–NSS w Amsterdamie. Absolwentka psychologii społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Studiowała psychologię biznesu na University of North Carolina, USA oraz ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa pracy na Uniwersytecie Poznańskim. Prywatnie mama oraz pasjonatka jazdy konnej i natury.
wykładowca studia podyplomowe
Rafał Salamonik

Od 18 lat wspiera organizacje i pracowników w rozwoju. Doświadczenie zdobywał głównie w branżach telekomunikacyjnej (Polkomtel oraz Play) oraz bankowej (m.in. Alior, Pekao S.A. czy BNP Paribas). Zajmował się koordynacją procesów strategicznych, transformacji organizacji i zarządzaniem w procesie zmiany.

Prowadził zespoły rozwoju,rekrutacji i HRBP, był zaangażowany w projekty M&A. Wdrażał modele wartości i wspierał budowanie kultury organizacyjnej i zaangażowania. Orędownik organizacji uczących się i bliskiego partnerstwa HR z biznesem. Mentor w ramach PSZK oraz YBP, aktywnie i chętnie dzielący się swoim doświadczeniem. Ukończył studia na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz MBA na Akademii im. Leona Koźmińskiego.
wykladowca studia podyplomowe
Ryszard Werecki

Absolwent Społecznej Wyższej Szkołay Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi. Doświadczony, certyfikowany trener IT z obszarów analizy, wizualizacji i prezentacji danych za pomocą narzędzi Microsoft. Obecnie Prezes Zarządu w ośrodku szkoleniowym PC Open Sp. z o.o.

Poza zarządzaniem firmą oraz realizacją szkoleń, zajmuję się rozwojem i doskonaleniem kadry trenerskiej. Doświadczenie trenerskie zdobywa od 2009 roku, poparł je wieloma certyfikatami: MCT (Microsoft Certified Trainer), MCP, MOS, MOSM. Zajęcia, które prowadzi mają formę warsztatową i są dostosowywane bezpośrednio pod potrzeby uczestników. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, szkolenia są jego pasją.
wykladowca studia podyplomowe
Emilian Wojda

Absolwent SGH i Podyplomowych studiów menedżerskich. Dyrektor sprzedaży z ponad 25–letnim doświadczeniem w bezpośrednim kierowaniu zespołami sprzedażowymi i 33–letnim w sprzedaży gdzie zarządzał zróżnicowanymi zespołami liczącymi od kilku do ponad 100 osób.

Posiada doświadczenie w budowaniu od podstaw, w restrukturyzacji i w konsolidacji biznesów. Ma opinię lidera, świetnego coacha i mentora. Doświadczenie zdobywał w różnych branżach, od fotograficznej, poprzez napojową, budowlaną, wyposażenia wnętrz, przewozów lotniczych do szkoleniowej. Wychował wielu znakomitych menedżerów sprzedaży i wybitnych handlowców. Mistrz budowania zespołów, wyławiania i rozwijania talentów.
wykładowca studia podyplomowe
Kaja Zielonka–Foryś

Praktyk z 20 letnim doświadczeniem w zakresie „funkcji personalnej” w złożonych organizacjach. Odpowiada za efektywność jakościową i kosztową procesów personalnych oraz inicjatyw pracowniczych. Skoncentrowana na działaniach zarządzania zmianą i komunikacji wewnętrznej.

Otwarta na opinie i głos pracowników „bez lukru”. Od 11 lat związana z branżą produkcyjną, realizująca zadania HR Business Partnera z poziomu członka zarządu w międzynarodowych korporacjach przemysłu lotniczego. Współpracująca na co dzień z najwyższym kierownictwem zarówno lokalnym jak i globalnym. Absolwentka warszawskiego Uniwersytetu SWPS w specjalności Społeczna Psychologia Kliniczna.
„ ”

Rekrutacja

Trwa rekrutacja na 1 edycję. Pierwsze zajęcia rozpoczną się w październiku 2024 r.

Czas trwania studiów: 2 semestry.

Dokumenty wymagane podczas rekrutacji:

  • umowa o warunkach odpłatności za studia, 

  • formularz aplikacyjny (wypełniany podczas rejestracji na studia),
  • odpis dyplomu potwierdzającego ukończenie studiów co najmniej pierwszego stopnia,

Uwaga:

Osoby, które ukończyły studia na uczelni zagranicznej powinny dostarczyć zaświadczenie stwierdzające, że posiadany dyplom uprawnia do podjęcia studiów podyplomowych SGH.

Warunkiem uzyskania świadectwa ukończenia studiów jest:

  • obecność na zajęciach,
  • przygotowanie indywidualnej bądź zespołowej pracy końcowej  i jej obrona.

Harmonogram

Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele 8:00-15:00, raz lub dwa razy w miesiącu.

Terminy zajęć 1. edycji:

I semestr

  • 26–27 października 2024 r.
  • 23–24 listopada 2024 r.
  • 14–15 grudnia 2024 r.
  • 11–12 stycznia 2025 r.
  • 08–09 luty 2025 r.
  • 08–09 marca 2025 r.

II semestr

  • 29–30 marca 2025 r.
  • 26–27 kwietnia 2025 r.
  • 10–11 maja 2025 r.
  • 07–08 czerwca 2025 r.
  • 28–29 czerwca 2025 r.
  • 12–13 lipca 2025 r.

Opłaty

Opłata za całość studiów wynosi 9500 zł.

Możliwość wpłaty w dwóch ratach:

  • I rata: 6000 zł. – płatna przy zapisie,
  • II rata: 3500 zł. – płatna do 15 marca 2025 r.

W ramach opłaty SGH zapewni niezbędne materiały dydaktyczne i konspekty zajęć. Opłata pokrywa również koszty wydania świadectwa ukończenia studiów.

Indywidualny numer konta bankowego do wpłaty przekazywany jest podczas rejestracji na studia.

Kontakt

SEKRETARZ STUDIÓW
mgr Beata Chełstowska
tel.: +48 22 564 85 00
tel.: +48 501 710 900
e-mail: bczapl@sgh.waw.pl

OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA STUDIA Z RAMIENIA ORNSSON SOLUTIONS
Ewa Rosik
tel.: +48 734 150 685
e-mail: ewa.rosik@ornsson.com

KIEROWNIk STUDIÓW
dr hab. Wioletta Mierzejewska, prof. SGH
e-mail: wjakub@sgh.waw.pl

ADRES DO KORESPONDENCJI
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Instytut Zarządzania
al. Niepodległości 162,
02-554 Warszawa

lub

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Katedra Zarządzania Strategicznego
Budynek K
ul. Kielecka 43
02-530 Warszawa

ORGANIZATOR STUDIÓW
Kolegium Zarządzania i Finansów
Instytut Zarządzania, Katedra Zarządzania Strategicznego

REKRUTACJA TRWA

  • Zajęcia w uczelni
  • Spotkania odbywają się raz lub dwa razy w miesiącu, w soboty i niedziele.
  • Opłata za całość studiów: 9500 zł (możliwe raty).
     
Partner
kierownik studiów podyplomowych
Kierownik studiów

dr hab. Wioletta Mierzejewska, prof. SGH
e-mail: wjakub@sgh.waw.pl

Sekretarz studiów

mgr Beata Chełstowska
tel.: +48 22 564 85 00
tel.: +48 501 710 900
e-mail: bczapl@sgh.waw.pl

Programy MBA i studia podyplomowe